bootstrap theme

Etrafımızdaki varlıklara karşı farkındalıkla ve sorumlulukla davranmak, onlardan yararlanırken yok etmemenin önemini kavramak bir mecburiyettir. Çünkü onlar var oldukça insan var olacaktır. Bize tabiat eliyle sunulan şeylerin değerini bilmektir esas olan. Doğal kaynakların sürekliliği, insaflı ve düşünceli kullanım ile mümkündür. Hoyratça harcamak ve doğayı mahvedecek faaliyetlerde bulunmak, kısacası çevreye karşı sorumsuzluk, bu nimetlerden mahrum kalmaya yol açar. İnsana yaraşan, kıymet bilmektir, Sevginin, saygıyla ve sorumlulukla beraber var olduğunu hiç unutmadan yaşamaktır. Etrafımızda biz korudukça bizi koruyacak olan ne çok varlık olduğunu görebilmek ve onların sürekliliğine zarar vermeden yaşamanın önemini anlamak için daha fazla gecikmemeliyiz. Deniziyle ormanıyla, kuşuyla böceğiyle, taşıyla toprağıyla tüm doğayı bir bütün olarak sevmek ve canlı - cansız tüm varlıklara saygılı olmak insan olmanın sorumluluğudur.

Mobirise

LOGOMUZ HAKKINDA
Gökkuşağının renkleri hiçkimseye ait değildir. Logomuzun ve şirketimizin, gökkuşağını ve renklerini kendilerine sembol olarak benimseyen bazı kişilerle ve gruplarla bir ilgisi yoktur. Gezegenimizin güzellikleri, herhangi bir topluluğun malı olamaz. Dolayısıyla, renkler üzerinde kurulmak istenen bu sahte mülkiyeti kabul etmiyoruz.  

Dünya renklerle güzel
 Aura bir elektromanyetik enerjidir
 Herkes benzersiz bir auraya sahiptir

Renklerin dünyamıza kattığı güzellik ve anlam tarif edilemez. Ağaçların ilk baharı müjdeleyen yeşil ve kırmızı tonlarındaki yaprakları, sonbaharda bir renk cümbüşü haline gelir. Yeşillerin yanına katılan sarılar, turuncular, kırmızılar.. Çiçekler ve doğadaki her şey göz alıcı hallerini, kokularından ve şekillerinden ziyade, rengârenk oluşlarına borçludur.
Evrende canlı, cansız her şey enerji taşır. Hatta fizikçiler günümüzde, maddeyi enerjinin çok yoğunlaşmış hali diye tanımlamaya başladılar. İnsanlar, içlerinde taşıdıkları enerjileri dışlarına yansıtırlar. Adeta ikinci bir beden gibi enerji haleleri, insan vücudunu çevreler ve sürekli titreşimler yayan bu enerji beden, insanın hissiyatını ve davranışlarını, hatta sağlık durumunu bile etkilemektedir. Titreşimlerin oluşturduğu bu metafiziksel varlığa aura, enerjinin vücuttan dışa doğru yayılma bölgelerine ise çakra denir. İnsan vücudunda çeşitli yerlere dağılmış olarak birçok çakra bulunmakla birlikte, bel kemiği doğrultusunda yer alan yedi ana çakra bölgesi mevcuttur. Çakralardan sürekli akış olmalıdır, eğer bazı çakralarda bir tıkanıklık varsa kişinin hayatını olumsuz etkileyen durumlar ortaya çıkar. Çeşitli yöntemlerle bu enerji blokajları açılmalıdır. Böylece sağlıkta ve davranışlarda ve dolayısıyla kişinin yaşantısında düzelmeler görülür.
Her bireyin benzersiz bir aurası vardır; belki tek renk, belki çok renkli. Bazı insanlar aurayı görebilmekte, bazı insanlar ise hissedebilmektedir. Aslında belli yöntemlerle, yâni metafizik çalışmalar yaparak, çıplak gözle auranın görülebileceği söylenmektedir. Auranın ışıma rengine göre kişilikler ve davranışlar, ışımanın parlaklığına göre de kişinin sağlık ve enerji düzeyi hakkında yorumlar yapılabilir. Bu enerji normal insanda sürekli akışkandır, sağlık ve duygusal yönden sorunlar olduğunda ise akış tıkanır ve çeşitli  bedensel rahatsızlıklar ve uyumsuzluk, huzursuzluk gibi psikolojik sıkıntılar başlar.

Ürünlerimizi Türkiye'nin güvenilir online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

RAYİHAS & AURANATURAL


2011 yılında "Rayiha Kimya Doğa Dostu Ürünler" olarak başladığımız çevreye dost, sağlığa zarar vermeyen ürünler üretme yolculuğu, kısa bir moladan sonra, 2016 yılı başlarından itibaren "Aura Natural Doğal Çareler" olarak devam etmektedir.
Güzelliğin sağlıktan ayrı düşünülemeyeceği bilinciyle ve varlıklara saygı duyarak üretim yapmayı ilke edindik. Tabiat eliyle bize sunulan güzelliklerden faydalı ürünler üretmek ve müşterilerimizin hizmetine uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz.
Hedefimiz, çevreyi tahrip etmeden, varlıkları tüketmeden yaşamayı ve yaşatmayı önceleyerek, özgün ürünler geliştirmektir.
 Doğal ve doğa dostu temizlik ürünlerimizle sağlığınızı ve çevreyi koruyarak en iyi hijyen sonuçlarını elde ederken, çok pahalı ürünlerle elde ettiğiniz temizliğe gerçekçi fiyatlarla kavuşmanın keyfini sürebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Ürünlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmak, sipariş vermek veya sormak istedikleriniz için lütfen formu doldurup gönderiniz.
Dilerseniz e-maille de iletişim kurabilirsiniz. 
auranatural.istanbul@gmail.com