website builder
CİLT BAKIMI DAİMA TEMİZLEME İLE BAŞLAR
Pudra Amaçlı Kullanım:
Rayihas Mineral Pudra, teri emer, kokuyu giderir. Mikroorganizmaları kendi yapısına çekerek ciltten uzaklaştırır, böylece kaşıntıyı geçirir. Cilde zindelik ve tazelik kazandırır.

Peeling Amaçlı Kullanım
Yüz temizleme ve siyah noktaları giderme amacıyla cilde sürülür ve ardından hafifce ovalama ile ciltten ayrılır. Suyla karıştırarak maske şeklinde uygulamak da mümkündür. Maske yapıldıktan sonra 5-6 dakika kadar bekletilip suyla durulanır.

Rayihas Mineral Pudra ile detoks etkisi
Yüzde ve tüm vücut bölgelerinde ve sürekli kullanıma uygundur. Kuru ciltlerde sadece sorunlu bölge üzerine uygulanması önerilir. Normal ve yağlı ciltlerde ise daha fazla kullanım alanı mevcuttur. Ürün sadece sivilce ve kızarıklık için değil, peeling amaçlı da kullanılabilir.
Deodorant alternatifi olarak uygulanabilir. Terlemeyi önlemez, teri çekerek koku ve pişik oluşmasını önler. Sivilce ve akne üzerine günde birkaç kez sürülürse kısa zamanda geçirir. Siğil ve benzeri cilt oluşumlarını zamanla kurutur. Rayihas Mineral Pudra toksik maddeleri kendi yapısına çekerek, cildinizi arındırır. 

Ürünlerimizi Türkiye'nin güvenilir online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

RAYİHAS & AURANATURAL

More about 

Zeolite

Mobirise

Ayaklara ferahlık

Uzun süre ayakkabı giymek zorunda olanlar için ayak bakımında özellikle tavsiye etmekteyiz, koku ve kaşıntı önleyici özelliği ile önceden sürülerek gün boyu rahatlık sağlar. Ayakkabı vuruntusunu ve su toplamış ayakları anında ferahlatır. Rayihas Mineral Pudra, kokusuz, lavantalı ve mentollü çeşitleriyle kullanımınıza sunulmuştur. 

Mantar tedavisine destek
Ayak ve tırnak mantarı tedavisinde tıbbi çözümlere yardımcı ve iyileşmeyi çabuklaştırıcı etkilere sahiptir. Zeolitin sağlık etkilerine dair pek çok bilimsel araştırma ve makale bulunmaktadır.
Learn more...

Mobirise

Hem önleyici hem giderici

Zeolitin acıyı hafifletme özelliği vardır. Bu nedenle Rayihas Mineral Pudra, yara, kesik, yanık gibi durumlarda doğrudan hasarlı cilt üzerine sürüldüğünde hemen rahatlama sağlar. Tıbbi müdahale gerektirmeyen hafif vakalarda, bir ev çaresi olarak, açık yaraya sargı yapmadan önce uygulandığında, hasarlanmış olan cilt bölgesi için daha etkili bir koruma elde edilir.
Pekçok sağlık faydası bulunan zeolitin jelatin film üzerinde gümüş iyonu ile birlikte kullanıldığında bazı bakterilere karşı antimikrobiyal etki sağladığına dair bilimsel bir çalışma, zeolitin hem sade hem diğer doğal maddelerle birlikte çeşitli faydalar sağlayabileceğini göstermektedir. 

Learn more...

Mobirise

Ağız sağlığı 

Aynı zamanda mukoza üzerinde kullanımı da mümkündür, bu sayede ağız sağlığına olumlu katkıları vardır. Aft tedavisinde destekleyicidir. Diş fırçalamakta kullanıldığında diş etlerini güçlendirir, sızlamalar varsa hafifletir. Fırçanın üzerine bir miktar konularak dişler fırçalanır, ağız çalkalanır.  Mine tabakasının sertlik değerinden daha düşük Mohs sertlik derecesi sayesinde dişleri çizmez, iyi bir temizlik sağlar ve ağızda oluşan kokuları giderir. Batılı ülkelerde zeolitin detoks/arındırma amaçlı olarak dahili kullanımı da yaygındır.  Zeolite ilişkin tıbbi ve biyokimyasal araştırmalar gün geçtikçe artmaktadır.
 Learn more...